Navigasyonu Geç

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Geleceğe yönelik hizmetlerde her zaman, Misyon ve Vizyonel açıdan ilerliyoruz.

Yorulmaz Nakliyat Kimdir?

Biz Kimiz?

2015 yılında kurulan şirketimiz Ankara içi ve şehirler arası nakliye hizmetleri alanında iki büyük nakliye aracımız ile ev ve ofis taşımacılığı alanında insanların taşınma ihtiyaçları alanında en iyi şekilde hizmetler üretmeye çalışmaktadır.

Rekabetten kaynaklı hizmet alanının daralması ile birlikte bizler de artık nakliye sektörünü internet ortamından takip etmekte ve bu alanda yatırımlarımıza yön vermeye gayret göstermekteyiz. Ankara Yorulmaz nakliyat olarak internet ortamında faaliyetlerimizi yürütme adına kurduğumuz web sitesi ve sosyal medya platformları ile birlikte sizlere en iyi hizmeti ulaştırma adına çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Geleceğe Dair Planlarımız

Şirket olarak hedefimiz daima ileriye dönük sunduğumuz hizmetlerin kalite standartlarını yükseltmek ve ekonomik fiyatları Ankara evden eve nakliyat hizmetini sunmak adına çalışmalar yürütmekteyiz.

Şirket bünyesine kattığımız orta çaplı nakliye araçlarımız ile birlikte Ankara içinde çok hızlı ve ekonomik fiyata Ankara şehir içi nakliyat alanında meslektaşlarımız ile rekabet etmekteyiz. Dijital ortama yaptığımız yatırımlarımız çerçevesinde hizmetlerimiz hızlı bir şekilde taşımacılık hizmeti talebinde bulunan insanlara hizmetlerimizin ulaştırılması adına büyük bir çaba ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

İş Anlayışımız

Yorulmaz nakliyat firması olarak bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerimiz de her zaman müşterilerimizin ekonomik fiyatlara Avrupa kalitesinde taşınma anlayışı çerçevesinde hizmetlerimizi şekillendiriyor ve iş anlayışımızı bu çerçevede hizmet talep edenlere sunmaya çalışmaktayız. Rekabet düzleminde geliştirdiğimiz hizmetler ekonomik ve müşteri odaklı olması iş anlayışımızın en önemli prensipleri olarak değerlendirmekteyiz.

Hizmet Ekibimiz

Şirketimizin bugünlere getiren ve insanlarla en çok haşır neşir olan uzman ekibimiz sayesinde firmamız bir günlere kadar emin adımlarla ilerlemektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz 8 kişilik hizmet ekibimiz sayesinde Ankara içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz her zaman müşterilerimize en üst kaliteden değerlendirme süreçlerinden geçerek hizmet talep eden insanlara sunulmaktadır.

Bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerde hiçbir sorun oluşmamasındaki en büyük etken hizmet ekibimizin dinamik ve deneyimli olması ile birlikte iş anlayışında her zaman önceliklerim müşterilerin memnuniyetinin en üst seviyede olmasına özen göstermesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Sayfamızın alt bölümünde bulunan hizmet ekibimizin farklı alanlarda tecrübeleri ve deneyimleri sayesinde hizmetlerimiz her zaman planlı ve projeli olarak insanlara sunulmaktadır.

Geleceğe Güvenle Bakıyoruz

Nakliye sektörümüzde yıllar içinde kendini geliştirmekte ve hizmet sürecini ve şirket altyapısını güçlü tutan firmalar her zaman ön planda olmaya devam edecektir. Bizlerde kuruluşumuzdaki hedefler doğrultusunda her zaman geleceğe dair planlı bir şekilde adımlar atmaya gayret göstermekteyiz.

Deneyimli ekibimiz ile prensipli hizmet sunma anlayışımız çerçevesinde her zaman şirketimizin ilerlemesi konusunda planlı yatırımlar yaparak şirketimizi daha da ön planda tutmak adına gayretler göstermektedir.

Ekonomik fiyatları Avrupa kalitesinde evden eve nakliyat ve Ankara şehirler arası nakliyat hizmetlerimizi insanlara ulaştırma adına verdiğimiz bu mücadelede sabırla ve azimle gayret göstererek hizmetlerimizin insanlara ulaşması adına geleceğe dair umutla bakmaktayız.

Bu zamana kadarki oluşan süreçte her zaman olumlu ilerleyişler kaydederek firmamızı daha da ileriye taşımak adına özveri ve disiplinli hizmet anlayışından asla ödün vermeden insanların firmamızın sunduğu hizmetlerden memnun kalması adına çalışmalarımızı yürüterek geleceğe dair beklentimizi her zaman en üst seviyede tutmaya gayret göstermekteyiz.

Ankara Yorulmaz nakliyat şirketi olarak sizler de bizlere katkı sunmak adına firmamız ile her türlü taşıma ve nakliye süreçleri konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Şirketimizin web site ve sosyal medya hesaplarından bizlere ulaşabilir ve her türlü süreçte sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Neden Yorulmaz Nakliyat?

Güvenilir
Sorunsuz
100% Garanti
Anında Hizmet

Müşteri Yorumları

14 Evden Eve Nakliyat Hizmeti

0 Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

0 Asansörlü Ev Taşımacılığı Hizmeti

0 Ofis & Büro Taşımacılığı Hizmeti

Hizmet Ekibimiz

Tecrübeli ve uzman hizmet ekibimiz ile kaliteli taşımacılıkta sizlere hizmet ediyoruz.

Şirket Sahibi
Ramazan Aksoy

Firma Sahibi

Organizatör
Ahmet Aksoy

Organizatör

Marangozcu
Kemal Çelik

Marangozcu

Asansör Operatörü
Rıza Özkale

Asansör Operatörü

Ambalaj Paketleme
Mulis Taşkın

Ambalaj & Paketleme

Ambalaj Paketleme
Hüseyin Öztunç

Ambalaj & Paketleme

Taşıma Personeli
Mehmet Kara

Taşıma Personeli

Taşıma Personeli
Caner Yüksel

Taşıma Personeli