Navigasyonu Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa / Blog / SSS

Bilgilendirme amaçlı bütün içerikleri derledik ve sizlere faydalı, Soru ve Cevaplar olarak sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılış olarak farklı kelimeler olsalarda anlam olarak; her hangi bir yük ve ev eşyanın farklı bir adrese transferine nakliyat hizmeti denilmektedir. Nakliyat hizmeti de kendi için bir çok kollara ayrılmaktadır. Bizim bulunduğumuz hizmet alanı ise karayolu taşımacılığı evden eve nakliyat hizmetidir.
Şehir içi nakliyat genel olarak bulunulan il içinde yapılan taşımalar olarak bilinmektedir. Detaylı bilgi için Ankara şehir içi nakliyat linkine tıklayarak açıklamaları okuya bilirsiniz. Şehirler arası nakliyat ise eşyaların bulunduğu noktadan farklı bir noktaya transferi olarak bilinmektedir. İller arası taşımacılık olarakta bilinen bu hizmet genel olarak ambalajlı ve sigortalı olarak insanlara sunulmaktadır. Sizlerde daha fazla bilgi için lütfen Ankara şehirler arası nakliyat linkine tıklayarak daha fazla bilgi edinebilrsiniz.
Evinizdedeki bütün eşyaların resimlerini ve videosunu çekerek kayıt altına alın. Ardından bina ve binadan eşyaların taşınması için asansör durumunu kontrol ederek sağlıklı bilgi edinin. Bizim gibi bir kaç firma ile görüşerek resim ve videoyu ve taşınma adresi ile ilgili bilgilendirmeyi sağlıklı olarak sağlayınız. Bu sorumluluklar sağlıklı yapıldığında net ve piyasa standartlarına uygun fiyat teklifini yazılı ve sözlü olarak anında alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden whatsapp,facebook,instagram üzerinden anında ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.